(Видео) Ози Озборн сними прва песна по девет години


Раде, минатата година ја запроси својата девојка, Ивана Стојанова, со која беше во врска 4 години. Цела година подготовки, и конечно застана на лудиот камен. ...
| | веќе видена | слични

Анета Молика и Џими Мицевски отворија ресторан. Свеченото отворање беше пред Митровден, а Џими изјави дека „ресоранот е направен со пари од музика и затоа во ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Не престануваат реакциите на последното интервју на премиерот Зоран Заев за бугарската агенција БГНЕС, во кое вели дека „бугарската војска не била фашистичка и ...
сите 268 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 208 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 163 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 184 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 166 | | | веќе видена

„Откако ги навреди граѓаните и кажа дека Македонците се хистеричен народ, Мицкоски сега се обидува да им препише и амнезија.Мицкоски денеска бесрамно и дрско ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Ози Озборн сними прва песна по девет години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: