Вил Смит на шега отишол на колоноскопија, но набрзо добил лоши вести: Лекарите му откриле опасна работа во стомакот


Докторката на 51-годишниот актер Вил Смит го натерала да се подложи на колоноскопија, што тој и го направил тоа, но како што и самиот рекол – на шега. Колку ...
| | веќе видена | слични

Оливер Лондон (29), кој е голем обожавател на корејската музичка група БТС, се подложил на бројни естетски операции за да изгледа како корејскиот поп-пејач ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лекарката на Вил Смит (51) го натерала славниот актер да се подложи на колоноскопија, што и го сторил, но како што самиот рекол – од шега! Тој мислел дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска е прв ден кризна состојба во државава, откако Владата вчера ја прогласи на територија на цела држава. Досега кризна состојба, кога почна пандемијата, ...
сите 318 | | | веќе видена

Адвокатот Тони Менкиноски и правен застапник на „Македонскиот клуб за Етничка толеранција во Бугарија“ вели дека Бугарија ја има „промашено темата со ветото за ...
сите 985 | | | веќе видена

Битолчанец и Крушевчанец кои имале по само 44 години, се меѓу 39 жртви на корона вирусот само во текот на последниот ден. Или, како што соопшти Министерството ...
сите 402 | | | веќе видена

Дознавме дека Пендаровски по рецептот на измамникот Заев станал претседател на државата со криминал, наместо крокодилски солзи одговорност. Целата јавност ...
сите 104 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ, по објавувањето на денешните ковид-бројки, соопшти дека има многу причини министерот Венко Филипче до утре да поднесе оставка. Денеска ...
сите 99 | | | веќе видена

Нов вонреден инспекциски надзор ќе се врши во штипската болница за случајот на 41 – годишната жена која пред да почине во болницата преку повици и пораки од ...
сите 192 | | | веќе видена

Една жртва и други повредени има во тешката сообраќајка вечерва помеѓу трактор и два автомобила во Кавадарци.Од Итната медицинска помош потврдија за МИА ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вил Смит на шега отишол на колоноскопија, но набрзо добил лоши вести: Лекарите му откриле опасна работа во стомакот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: