Каква трансформација: Неможела да им верува на очите, откако фризерката завршила со работа (видео)


Девојка по име Кејтлен која била не задоволна од својот изглед па отишла во фризерски салон за да добие драстична промена а сето тоа го снимила. Кога влегла во ...
| | веќе видена | слични

Навикнавме да ги гледаме луѓето во различни модни комбинации на улица, во јавен превоз или пак во текот на ноќните излегувања, но една девојка која на пазарење ...
| | веќе видена | слични

 Визуелните загатки и оптички илузии секогаш нè оставаат збунети, а токму таков е овој нов вирален предизвик. Дали сте помислиле дека може да гледате во една ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 781 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и министерски теренски активности. Министрите за транспорт и врски и за економија, ...
сите 97 | | | веќе видена

Цели 11 години ВМРО-ДПМНЕ беше против парите да завршуваат назад кај граѓаните, тие мислеа само на себе и нивното богатеење. И денес во Собранието тие се под ...
сите 98 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Тензично е во Боливија, а денес демонстранти го запалија „ковчегот на Ево Моралес“ кој синоќа се повлече од претседателската позиција. Повлекувањето го побара ...
сите 136 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 118 | | | веќе видена

Пред да излета од патот автобусот нагло заврте кон лево и мислев дека сака да претекнува, но од прозорецот видов дека нема автомобил на десна страна, изјави ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каква трансформација: Неможела да им верува на очите, откако фризерката завршила со работа (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: