Сигналот на Тера во дигиталниот пакет на кабелскиот оператор А1

2 копии

Голем број корисници на социјалните мрежи на Press24 преку кој се бара помош за пронаоѓање на 15 годишно девојче од Битола. Веста вирално се шири на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 162 | | | веќе видена

Заменик министерот за животна средина, Јани Макрадули на Фејсбук објави дека инцидентот во фабриката „Охис“ е саниран и дека сите хемикалии се собрани и ...
сите 129 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сигналот на Тера во дигиталниот пакет на кабелскиот оператор А1

Од:
До кого (е-маил):
Порака: