Првиот трејлер за психолошкиот хорор „The Invisible Man“Останато

Утринава жестоко одекнаа реакции по постот што го објави новинарот Фуркан Алиу, кој пишува дека на 40-тина медицински сестри не им е продолжен договорот за ...
сите 604 | | | веќе видена

Скопје и натаму e со најголем број нови случаи и највисока инциденца, a најзастапена возрасна група се лица над 60 години, се наведува во неделниот извештај на ...
сите 459 | | | веќе видена

Многу нешта се случија во рок од две недели, додека фармацевтските компании „Фајзер“, „Бионтек“ и „Модерна“ ги надминаа очекувањата кога соопштија дека два ...
сите 301 | | | веќе видена

Претходно, Емили Марфи, шефот на малку познатата администрација за општи услуги ГСА, го извести Бајден дека официјално може да започне неговата транзиција пред ...
сите 143 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Почна со работа Комисијата за стручен надзор на случајот на 41 годишната беровчанка Руменка Довичинска, која по компликации од Ковид пред 10 дена почина на ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Првиот трејлер за психолошкиот хорор „The Invisible Man“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: