Тест · Volkswagen Passat GTE: Примерниот играч што стана револуционер


2 копии

Новиот модел Roma претставува омаж на главниот град на Италија и неговиот енергичен и динамичен темперамент. По другите модели кои носеа имиња на италијански ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Со четвртата генерација на својот бестселер ŠKODA достигнува нова димензија која буди емоции Уште подобра, попросторна, поемотивна и со подобра поврзаност од ...
| | веќе видена | слични

Во земја во која европските супер- автомобили се омилени кај богаташите, направен е првиот локален таков автомобил. Екстравагандниот автомобил со ознака Ајлани ...
| | веќе видена | слични

Citroen ја лансираа новата plug-in хибридна верзија на нивниот C5 Aircross, која ќе има почетна цена од 41 000 eвра, а чии први испораки се очекуваат во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тест · Volkswagen Passat GTE: Примерниот играч што стана револуционер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: