Сексапил и префинета елеганција: Каролина Гочева повторно покажа како треба да се носи кусо здолниште

Поп пејачката Каролина Гочева е позната по елегантниот и префинет стил кој воедно е и многу сексапилен и знае да ги привлече машките погледи. Таа постојано ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Катарина Ивановска, без сомнеж е една од најубавите македонски манекенки, а доказ за тоа е долгогодишната интернационална кариера и бројните соработки со ...
| | веќе видена | слични

Иако Елза Скиапарели (1890-1973) беше една од најистакнатите модни икони меѓу двете светски војни, нејзиното име денес сè поретко се спомнува. Сепак, неспорни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Постои ризик сиромашните и ранливите категории да не примаат вакцини против коронавирус, заради стампедото што ќе произлезе од овие лекови, рече генералниот ...
сите 493 | | | веќе видена

Уште не стивнале страстите од последно објавениот случај за смртта на 41 годишната беровчанка, а јавноста повторно зовре откако семејството Манаковски од ...
сите 254 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Европската банка за обнова и развој го објави планот според кој Градот Скопје ќе ги подобри стандардите на урбаниот транспортен систем, преку спроведување на ...
сите 51 | | | веќе видена

За боледување поради КОВИД-19 вработените и во јавниот и во приватниот сектор ќе добиваат 70 проценти од платата за отсуство до седум дена, 80 проценти за ...
сите 99 | | | веќе видена

Денеска (23.11.2020) полициски службеници од ЕВР ОКР Гази Баба по добиени оперативни сознанија ги приведоа М.М. (22) и Р.М. (19) од Скопје, а во врска со ...
сите 306 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сексапил и префинета елеганција: Каролина Гочева повторно покажа како треба да се носи кусо здолниште

Од:
До кого (е-маил):
Порака: