ДЕВОЈКА ОД БАЛКАН каде и да оди БАКНУВА непознати МАЖИ, па фотографиите ги објавува на интернет (ФОТО)


Девојка од Косово стана хит на социјалните мрежи со нејзините објави кои добиваат и по илјадици лајкови. Девојката со име Кристиана Куќи се погрижила нејзините ...
| | веќе видена | слични

Американка забележала како бездомник спие во ресторан на „Мекдоналдс“, па го фотографирала и објавила статус на социјалните мрежи со кој го напаѓа несреќниот ...
| | веќе видена | слични

Алеиша Стабли од Велика Британија ја фотографирала урнебесната листа на прашања која ја составил нејзиниот татко, а истата е креирана за нејзиното момче, за ...
| | веќе видена | слични

 На сите им е јасно дека блогерките живеат во лажен свет, но оваа девојка од Косово отишла чекор подалеку – бара од случајни минувачи да ја бакнуваат пред ...
| | веќе видена | слични

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 208 | | | веќе видена

Исклучувањето на мерните станици, затворањето на Југохром каде 1200 луѓе останаа без работа и поставување на заменик министер за здравство нема да ги реши ...
сите 162 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Зоран Заев и Нина Ангеловска денеска го презентираа најголемиот буџет во историјата на државата. Власта во 2020 година планира да потроши 3.9 милијарди евра, ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДЕВОЈКА ОД БАЛКАН каде и да оди БАКНУВА непознати МАЖИ, па фотографиите ги објавува на интернет (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: