Xiaomi официјално го претстави првиот паметен часовник


Alcatel претстави уште еден буџетски уред - Alcatel 3V.. На 8 ноември, Alcatel најави нов буџетски уред кој е директен следбеник на минатогодишниот Alcatel 3V ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За нас е значајно што со предлозите со кои се менува пристапниот процес не се менува нешто клучно, а тоа се однесува и на Северна Македонија и на Албанија. ...
сите 669 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 126 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми. На предлог на министерот без ...
сите 70 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Xiaomi официјално го претстави првиот паметен часовник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: