Келнер ја навредил Лепа Брена! Пејачката признала дека никој никогаш не бил погруб кон неа

Лепа Брена денес важи за една од најубавите и најзгодните пејачки и изгледа многу подобро од двојно помлади колешки, но не било секогаш така. Кога се појавила ...
| | веќе видена | слични

Екипа на емисијата “Папарацо лов“ ја снимила Лепа брена во центар на Белград како во автомобил.Како што наведуваат овој автомобил чини 3.000 евра, што ги ...
| | веќе видена | слични

Богата е програмата во Куманово за одбележување на пет века постоење на градот, како и 75 години од неговото ослободување. Градот со посебни настани започна од ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена која на музичката сцена е повеќе од 35 години зад себе има оставено голем број на хитови, а во одредени периоди од кариерата таа правеше и драстични ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во изминатите 24 часа во ковид – центрите во Скопје хоспитализирани се 56 нови пациенти поради компликации од коронавирусот. Вкупно 489 лица сомнителни и ...
сите 575 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 300 | | | веќе видена

Дафина Стојаноска, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ денес се вклучи во емисија „Студио 10“ на телевизија 24 каде што ги повика граѓаните на денешниот протест да се ...
сите 279 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 112 | | | веќе видена

Италијанскиот новинар фриленсер Франческо Касалини вели дека нашата земја треба да преговара со Бугарија, и покрај блокадата за почетокот на преговорите со ...
сите 112 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Келнер ја навредил Лепа Брена! Пејачката признала дека никој никогаш не бил погруб кон неа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: