Ниш: Дете падна од 12. кат, било само во станот кога мајката ги однела помалите деца во градинка

Утрово во 8.30 часот се случи голема трагедија во Нош, Србија, кога седумгодишно дете паднало од тераса на 12. кат на солитер. Починало на самото место.Увидот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Во Хаџици, недалеку од Сараево во саботата навечер дошло до несреќа во која од удар ос струја загинало едно лице. Имено несреќата се случила кога музичарот ги ...
| | веќе видена | слични

Во Ниш утрово се случи ужасна трагедија кога едно седумгодишно дете падна од тераса од 12. кат на солитер и загина на самото место. Како што српски Курир ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мајката на 7-годишното момче, кое падна утринава во 08:30 часот од 12. спрат од зграда во Ниш, дознала дека нејзиното дете загинало кога се враќала дома и ...
| | веќе видена | слични

Страшна несреќа се случила утрово во српскиот град Ниш, кога седумгодишно дете паднало од терасата на 12-ти кат од зградата и починало на лице место.Несреќата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државниот санитарен и здравствен инспекторат (ДСЗИ) соопшти дека вчера извршил вонреден инспекциски надзор во ординацијата која се наоѓа во рамки на КПУ Затвор ...
сите 248 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска и утре е во посета на Загреб каде во рамки на самитот на Европската Народна Партија во Загреб ќе оствари повеќе билатерални ...
сите 192 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи во денешното соопштение што го изнесе во јавност им порача на граѓаните кои учествуваат во проектот „Мој ДДВ“ и скенираат сметки за ...
сите 59 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска, Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 92 | | | веќе видена

Комисијата има да направи многу работи, бидејќи ознаките не се однесуваат само на „македонски, македонска, македонско од страна на нашата Македонија“, туку е ...
сите 222 | | | веќе видена

Нашата најдобра репрезентација имаше успешни квалификации за ЕВРО 2020, ги заврши на трето место, како никогаш досега. Нашата најдобра репрезентација претходно ...
сите 260 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ниш: Дете падна од 12. кат, било само во станот кога мајката ги однела помалите деца во градинка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: