Колоритни викенд комбинации


Топла и удобна зима не поминува без омилениот џемпер. Ова парче е секогаш во најтесниот избор на фаворити кога е зимската сезона во прашање, а особено ако се ...
| | веќе видена | слични

Еден од триковите во ормарот на секоја тренди дама е токму женствениот фустан од кадифе. Овој модел е идеален за сите прилики, а истиот ќе направи да изгледате ...
| | веќе видена | слични

Ни претстои празничен период во кој светките се задолжителни, а ни носат посебно расположение и магија. А токму со таква празнична нота е новиот модел на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Народот се буди, протест сега за да не биде предоцна. Денес ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните ќе протестира затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, ...
сите 268 | | | веќе видена

Заев нема црвени линии и решение е неговата оставка и неговото заминување. Во следните денови ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе за доверба на владата. И јас сум убеден во ...
сите 231 | | | веќе видена

Младиот пилот на Ферари, Шарл Леклер го коментираше страшниот инцидент на Роман Грожан по кој за голема среќа Французинот излезе со поблаги повреди и ...
сите 166 | | | веќе видена

Унијата изразува загриженост од името на земјите-членки на ЕУ за динамичното и ефикасно „одржување на реформскиот курс“ на Македонија во сѐ поизвесниот нов ...
сите 345 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колоритни викенд комбинации

Од:
До кого (е-маил):
Порака: