(ФОТО) Претседателот на Австрија повторно сликан како се вози со метро

4 копии
3 копии

Останато

Да покажеме дека Куманово е македонски град, дека во Куманово живеат горди Македонци, дека овој град знае да се избори за она што му следува, за неговото ...
сите 490 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Претседателот на Австрија повторно сликан како се вози со метро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: