Лила Филиповска остро за коментарот за нејзините силиконски гради: “Во ред е, не си ги видел па можеш само...


Да се биде јавна личност со себе носи и предности, но и недостатоци. Денес, со популарноста на социјалните мрежи секој има слобода на говор, а неретко се ...
| | веќе видена | слични

Неодамна се зборуваше дека познатите македонски пејачки, Тамара Тодевска и Елена Ристеска не се во добри односи. Како причина за ваквите шпекулации беше ...
| | веќе видена | слични

Мелис Гибсон која е плус сајз блогерка преку ноќ стана вистинска ѕвезда, а поради неа познато стана и нејзиното момче кое многумина го осудуваат зошто е со ...
| | веќе видена | слични

Откако оваа блогерка на својот Инстаграм профил го покажа своето момче беше преплавена од лоши коментари. Мелис Гибсон која е плус сајз блогерка преку ноќ ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка на емисијата „ Живот со стил “, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка, Елена Стефановска, која воедно е и уредник на емисијата „Живот со стил“, максимално ужива во својот живот. За тоа сведочат фотографиите ...
| | веќе видена | слични

Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша уште еднаш ги израдува своите многубројни фанови на социјалните мрежи со провокативна фотка. Популарната Џеј Кеј одлучила ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на „Пријатели“ одлучи своите интернет-пријатели да ги запознае со кученцето Клајд, или како што го нарекува, „најдобриот пријател“.„Најдобриот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм , но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте. Со првата ...
| | веќе видена | слични

Кристина Мандарина вчера ги извадила плетенките по кои со недели беше препознатлива и на своите обожаватели им најави дека наскоро ќе започне кариера како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Согласно член 8 и член 16 од Законот за враќање на дел од данокот на додадена вредност на физичките лица (Службен весник на РСМ, бр.133 од 28.06.2019 година), ...
сите 69 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска, Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 99 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска истакна дека на средбата со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од него добил уверување дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Инициравме да се објават на месечно ниво реализацијата на капиталните инвестиции, баш затоа што некои имаат одлична реализација, а даваме можност и јавноста да ...
сите 226 | | | веќе видена

Партијата за целосна еманципација на Ромите ПЦЕР реагира дека судиите од основните судови и од Апелација бараат да не се брза со ветингот зашто за негово ...
сите 123 | | | веќе видена

Македонија и Турција имаат односи на највисоко почитичко ниво, и затоа турско-македонската стопанска комора се труди и економскиот развој да биде на највисоко ...
сите 52 | | | веќе видена

На запад ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, а преку централните делови и особено на исток ќе има зголемена облачност со повремени врнежи од дожд со ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лила Филиповска остро за коментарот за нејзините силиконски гради: “Во ред е, не си ги видел па можеш само...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: