Ставете ги стапалата во ова и габичките од нив ќе изчезнат

Сезоната на тиквата веќе почна, а освен како храна можете да ја користите и како намирница што многу ќе ви помогне во зачувување на убавината на кожата, ...
| | веќе видена | слични

Важно е да се разјасни дека солта е многу важен и вреден производ што го користиме секој ден, бидејќи е многу лесно да се добие – сè уште можеме да го купиме ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Магдоносот е познат по многубројните лековити својства. Богат е со витамини и минерали, но дали знаевте дека успешно се бори со лошиот тен? Овој зеленчук има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 122 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 684 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ставете ги стапалата во ова и габичките од нив ќе изчезнат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: