На актерката ѝ се слошило на сетот: Кетрин Денев доживеала мозочен удар


76-годишната Кетрин Денев доживеала мозочен удар поради што моментално се наоѓа во болница во Париз. Славната француска актерка, споед пишувањата на тамошните ...
| | веќе видена | слични

Актерката Алисија Викандер вели дека често добива улоги во филмовите во кои треба да одглуми некоја секс сцена. Познатата актерка Алисија Викандер има едно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако престана да се емитува пред 15 години, серијата “Сексот и градот“ и понатаму е една од најпопуларните на интернет. Обожавателите на серијата се надеваа ...
| | веќе видена | слични

Една од најпопуларните серии „Сексот и градот“ престана да се емитува пред 15 години, но и ден денес се зборува за анегдотите за Кери, Семаната, Шарлот и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сцените во кои актерите имаат сексуален однос често изгледаат многу реалистично, но на актерите некогаш не им е пријатно да ги снимаат. Популарните актери ...
| | веќе видена | слични

62-годишната холивудска ѕвезда и своевремено една (но и денес) од најсексапилните и најатрактивни жени од светот на шоубизнисот, Шерон Стоун, својата светска ...
| | веќе видена | слични

Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината, а таа и беше доделена од страна на GQ магазинот на манифестација во Берлин. Холивудската ѕвезда ...
| | веќе видена | слични

62-годишната актерка Шерон Стоун, препознатлива по сцената од култниот филм “Basic Instinct” во која додека ја испрашуваат, заводливо ги прекрстува нозете, ...
| | веќе видена | слични

Актерката ја повтори 27 години подоцна , на доделувањето на  GQ Awards во Берлин. Откако ја прими наградата „Жена на годината“, Шерон седна на бината за да ...
| | веќе видена | слични

Останато

За земјите од Западен Балкан ништо не е политички и економски поважно отколку јасна европска перспектива заснована на заслуги, изјави денеска хрватскиот ...
сите 359 | | | веќе видена

Кратко откако стивнаа најавите дека најавените априлски парламентарни избори би можеле да бидат одложени поради ратификацијата на протоколот за членство на ...
сите 310 | | | веќе видена

Согласно член 8 и член 16 од Законот за враќање на дел од данокот на додадена вредност на физичките лица (Службен весник на РСМ, бр.133 од 28.06.2019 година), ...
сите 69 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска, Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 97 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска истакна дека на средбата со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од него добил уверување дека ...
сите 88 | | | веќе видена

Инициравме да се објават на месечно ниво реализацијата на капиталните инвестиции, баш затоа што некои имаат одлична реализација, а даваме можност и јавноста да ...
сите 223 | | | веќе видена

Партијата за целосна еманципација на Ромите ПЦЕР реагира дека судиите од основните судови и од Апелација бараат да не се брза со ветингот зашто за негово ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На актерката ѝ се слошило на сетот: Кетрин Денев доживеала мозочен удар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: