Маск го закажа дебито на својот прв пикап модел


4 копии
2 копии

Останато

Согласно член 8 и член 16 од Законот за враќање на дел од данокот на додадена вредност на физичките лица (Службен весник на РСМ, бр.133 од 28.06.2019 година), ...
сите 69 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 111 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска истакна дека на средбата со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од него добил уверување дека ...
сите 94 | | | веќе видена

Партијата за целосна еманципација на Ромите ПЦЕР реагира дека судиите од основните судови и од Апелација бараат да не се брза со ветингот зашто за негово ...
сите 172 | | | веќе видена

Фудбалската репрезентација на Македонија на 26. март следната година ќе го пречека Косово во полуфиналето од баражот за Европското првенство во 2020 година. ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маск го закажа дебито на својот прв пикап модел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: