Жените стојат со нозете прекрстени затоа што …

3 копии
2 копии

Тие никогаш нема да се помират со фактот дека е готово. Дури и откако ќе помине определен период, имаат надеж дека ќе се смират со поранешниот партнер. Доколку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Бараме надлежните да излезат на прес конференција и да одговорат на сите прашања по вчерашниот инцидент во кругот на поранешната фабрика ОХИС кога истекоа ...
сите 162 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 168 | | | веќе видена

Владата предводена од СДСМ во континуитет покажува и докажува дека вистински се грижи за сите граѓани. Уште една потврда за тоа е последното покачување на ...
сите 227 | | | веќе видена

Лидерите учесници на денешната втора средба во рамки на иницијативата за регионална соработка одржана во Охрид со оценка дека самата иницијатива не е и не ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот на Србија Александар Вучиќ денеска во Охрид рече дека утре ќе патува за Париз на средба со францускиот претседател Емануел Макрон. Вучиќ на ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жените стојат со нозете прекрстени затоа што …

Од:
До кого (е-маил):
Порака: