Бизарни и креативни техники против препишување


 Училиштето е место каде што треба да учиме нови работи, но и место каде што мамиме на тестови. Факт е дека учениците стануваат се подобри и покреативни во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 455 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бизарни и креативни техники против препишување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: