„Мирор“ го најде перфектниот напаѓач за Манчестер јунајтед!


Додека Манчестер сити, Ливерпул, а и Лестер без проблеми ја пронаоѓаат противничката мрежа, Јунајтед од овој аспект не можат да се пофалат. Недостатокот на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Клубовите од Премиер лигата, пред се Ливерпул, се заинтересирани за услугите на фудбалерот на Борусија Мехенгладбах, Денис Закарија. Станува збор за 22 годишен ...
| | веќе видена | слични

Борусија Дортмунд вчера доживеа дебакл од Баерн и само ја продолжи серијата на лоши резултати во Минхен. Покрај резултатот случката од 36 минута е предмет на ...
| | веќе видена | слични

Англиските медиуми лансираа вистинска „бомба“ и тврдат дека ѕвездата на Тотенхем, Кристиан Ериксен ќе се пресели во редовите на големиот ривал. Ериксен влезе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Англискиот фудбалер, Џејдон Санчо важи за еден од најперспективните играчи пред кого се предвидува блескава иднина. 19 годишниот играч со своите настапи го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски, денеска оствари средба со Aмбасадорката на ...
сите 115 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 424 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Еден боливиски полицаец изјави дека чудесниот инцидент се случил кога вчера бил испукан куршум во градот Јапачани. Оскар Гутиерез, шеф на Специјалната единица ...
сите 248 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Мирор“ го најде перфектниот напаѓач за Манчестер јунајтед!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: