Доделен уште еден автомобил од наградната игра на Mozzart – во игра се уште два!


Заврши и втората етапа од големата наградна игра на Mozzart обложувалници, ПОГОДИ НАЈГОЛЕМА КВОТА, а на уплатното место во Скопје - Петровец, вчера го доделија ...
| | веќе видена | слични

Дека некогаш не треба многу да се комбинира, да се редат „илјада“ меча за да се стигне до супер добивка, потврди еден обложувач во Sport Life кој успеа да ...
| | веќе видена | слични

Викендов се одигра 12-тото коло од 2МФЛ – Запад, кое не беше најсреќно за претставниците на Гостивар во ова натпреварување. ФК Гостивар имаше тежок натпревар ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска,Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 142 | | | веќе видена

Преку континуирано вложување во здравството, образованието и социјалната грижа и мерки како дуалното образование, ќе се подобрува продуктивноста и ...
сите 180 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи целосно ги демантира лагите и дезинформациите пласирани во одредени медиуми за некаква изградба на кампови за мигранти на ...
сите 276 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска најави дека ќе покрене финансиска истрага за судиите кои донесоа одлука за куќен притвор на поранешната специјална обвинителка ...
сите 151 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доделен уште еден автомобил од наградната игра на Mozzart – во игра се уште два!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: