Мачка со молскавична реакција спречила бебе да падне по скали


2 копии

Приказната која стои зад ужасните фотографии од мајката која во 2016 година се предозираше во автомобил пред очите на своето бебе кое плачеше на задното ...
| | веќе видена | слични

Понекогаш е тешко да го смирите расплаканото бебе, но една мајка открила дека постои необичен трик со кој може да го смири нејзиното дете за секунда. Мајката ...
| | веќе видена | слични

Мајката Кортни Вајт споделила на Фејсбук неверојатен трик кој нејзиниот син едноставно го обожава, а ако сакате и вие да го испробате, ќе ви треба овој ефтин ...
| | веќе видена | слични

Мајка снимала како го мачи и малтретира десетмесечното бебе употребувајќи ги зборовите ,, многу сакам да го мачам детево,, а потоа видео снимката ја испратила ...
| | веќе видена | слични

Детето скока во домашниот базен, ја удира главата во цемент и во несвест пропаѓа на дното од водата, мајката не може да му помогне на својот син поради тоа што ...
| | веќе видена | слични

Приказната која стои зад ужасната фотографија од мајка која во 2016 година се предозирала во автомобил додека нејзиното бебе плачело на задното седиште од ...
| | веќе видена | слични

Често се шокираме кога ќе видиме како некои личности реагираат и се однесуваат кога се лути и својата нервоза ја „истураат“ и врз деца, па макар тоа било и ...
| | веќе видена | слични

Бебето помало од една година ползеше кон скалите и скоро падна, но семејното милениче не го дозволи тоа со неверојатен рефлекс. Надзорната камера го фати ...
| | веќе видена | слични

Останато

Да покажеме дека Куманово е македонски град, дека во Куманово живеат горди Македонци, дека овој град знае да се избори за она што му следува, за неговото ...
сите 567 | | | веќе видена

Дводневната 11.средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, вчера заврши без каков било напредок. По онлајн средбата ...
сите 200 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Министерство за надворешни работи на Данска ги демантира вестите дека го поддржува ветото на Бугарија за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, ...
сите 374 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мачка со молскавична реакција спречила бебе да падне по скали

Од:
До кого (е-маил):
Порака: