Борко: Со три победи во првиот круг, имаме шанси за добар резултат на ЕП 2020!

Чуварот на мрежата кој на 2 ноември го прослави 37 роденден , говореше за репрезентативните обврски кои ги имаше во рамките од ЕХФ неделата како подготовка за ...
| | веќе видена | слични

Скопјани вчеравечер беа сведоци на несекојдневен музички спектакл за кој веруваме уште долго време ќе се зборува… На Скопје му се случи Брајан Адамс . Во ...
| | веќе видена | слични

По Стинг, Лени Кравиц и Ерос Рамацоти „Авалон продукција“ вечерва со мега концертот на светски познатиот Брајан Адамс во „А1 арена“ во Скопје, ја завршува ...
| | веќе видена | слични

Брајан Адамс вчеравечер прв пат настапи пред македонската публика и како што и самиот рече на концертот, имаше многу за пеење. Во двата часа колку што траеше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Брајан Адамс за прв пат дојде во Македонија. Како што рече и самиот не верувал дека некогаш ќе настапи овде, но евидентно беше дека синоќа го вложи секој атом ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата на Република Македонија денеска ќе биде блокирана од 15 до 16,30 часот, со протестот што во Скопје го организира опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Потоа, како ...
сите 391 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 192 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски на вклучувањето во вестите во 12.30 часот на телевизија Алфа рече дека денес се протестира во главниот град, ...
сите 419 | | | веќе видена

Новиот ковид – центар што го подготвија приватните болници во просториите на поранешниот хотел „Ибис стајл“, односно на местото на некогашната гинеколошка ...
сите 489 | | | веќе видена

Самопрогласениот хистеричен политичар четири дена се крие и не дава одговор на јавно поставени прашања. Наместо одговор, Мицкоски со денови организира собири ...
сите 377 | | | веќе видена

Заев одби единство во разговорите, за да сега со осудениот криминалец Бучкоски ја продаваат Македонија „Тандемот лепливи прсти“ Заев – Бучковски кој ја ...
сите 92 | | | веќе видена

Решението со Бугарија не е во попуштање, затоа што Бугарија постојано ќе излегува со нови барања се додека не го оствари својот Сан-стефански сон кој кој е дел ...
сите 472 | | | веќе видена

Реал Мадрид потфрли уште еднаш, овој пат со 2-0 загуби на гостувањето кај Шахтар и ќе мора во последното коло да обезбедува место во осминафиналето од Лигата ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Борко: Со три победи во првиот круг, имаме шанси за добар резултат на ЕП 2020!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: