„Јас ја носам ќерка ми на гинеколог за да проверам дали невина”, раперот Ти Ај предизвика револт во јавноста


Американскиот рапер Ти Ај предизвика остри критики на социјалните мрежи кога признал дека секоја година ја води ќерката на гинеколог за да провери дали е ...
| | веќе видена | слични

Познатата фолк-пејачка Адријана Кеш не мирува. Таа повторно своите фанови на социјалните мрежи ги почести со уште една провокативна фотографија. Се разбира, во ...
| | веќе видена | слични

Неодамна внуката на починатиот српски глумец Бата Живоиновиќ, Дина објави фотографија од дедо ѝ и Борис Дворник и во описот на фотката нагласила колку бил ...
| | веќе видена | слични

Минатата година, 16-годишниот Чави Симонс реши да го напушти познатото фудбалско училиште Ла Масија во Барселона и да потпише за ПСЖ. Овој талентиран фудбалер ...
| | веќе видена | слични

Еден од најголемите таленти во академијата на Барселона, „Ла Масија“, Чави Симонс пред неколку месеци го напушти клубот и се пресели во ПСЖ. Симонс кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Френсија Џејмс на Инстаграм сподели видео на кое се гледа лемур како ја турка главата меѓу нејзините гради. Снимката собра повеќе од 400.000 прегледи за само ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 154 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 399 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Јас ја носам ќерка ми на гинеколог за да проверам дали невина”, раперот Ти Ај предизвика револт во јавноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: