Фановите на Селена Гомез мислат дека Џастин Бибер бил на соло патување заради неа


Уште еден ден, уште еден настан што се надоврзува на бескрајната, исполнета со драма временска рамка во која се наоѓа љубовниот триаголник Селена Гомез, Џастин ...
| | веќе видена | слични

Селена Гомез гостуваше во една емисија во која за првпат зборуваше за тоа како „body shaming“ влијаел на неа и нејзиното здравје. Пејачката варирала со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Тука сме да изразиме со овој протест несогласување со македонскиот врв, особено со премиерот Заев којшто ја задира сржта на македонскиот идентитет, изјави ...
сите 650 | | | веќе видена

Македонската Влада е свесна дека треба да изготви патоказ за да покаже дека е цврсто посветена на имплементацијата на Договорот за добрососедство со Бугарија, ...
сите 232 | | | веќе видена

Група бугарски интелектуалци оценуваат дека е неприфатливо оспорувањето на македонската нација и јазик. Несоодветно е да се очекува едната страна во ...
сите 253 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Министерство за надворешни работи на Данска ги демантира вестите дека го поддржува ветото на Бугарија за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите на Селена Гомез мислат дека Џастин Бибер бил на соло патување заради неа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: