Коки се разведува по втор пат (ФОТО и ВИДЕО)


Потекнува од уметничко семејство – нејзината мајка била балерина, а таа со балет се занимава уште од својата 9-годишна возраст. Александра Мијалкова важи за ...
| | веќе видена | слични

Естрадниот магазин „ Бекстејџ “ направи интервју со примабалерината Александра Мијалкова , инаку на јавноста позната и како сопруга на поранешниот директор на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката со која израснаа многу генерации, Шенка Колозова и после 16 години со така се сеќава на нејзиниот Ѓорѓи. Таа во интервју за Бекстејџ со солзи во ...
| | веќе видена | слични

Една од нашите најдобри актерки, Шенка Колозова и после 16 години од смртта на нејзиниот сопруг, Ѓорѓи Колов, секојдневно се сеќава на него. Таа пред ...
| | веќе видена | слични

После 16 години од смртта на нејзиниот Ѓорѓи, Шенка Колозова пред објективот на Бекстејџ со солзи во очите за прв пат се отвори и ѝ кажа на пошироката јавност ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката со која пораснаа голем број генерации и која беше дел од легендарното актерско дуо Колозови – Шенка Колозова, во интервју за Бекстејџ зборувала за ...
| | веќе видена | слични

Никола Коки Јанков, познат како една половина од некогаш многу популарното штипско дуо „Дуле и Коки“, по прераната смрт на својот компањон Дуле, остана на свои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот македонски премиер, Љупчо Георгиевски вечерва во интервју на Тв 24 кажа дека нашиот пат кон Европската Унија ќе биде малку подолг, но важно е да ...
сите 646 | | | веќе видена

Oткако поранешната обвинителка од СЈО, Катица Јанева од Шутка беше однесена во домашен притвор во станот на нејзинот син, на Фејсбук со коментар се јави ...
сите 352 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска, во рамките на конгресот на Европската народна партија во Загреб, се сретна со премиерот на Бугарија, ...
сите 261 | | | веќе видена

Од УПОЗ потсетуваат дека бараат враќање на парите од штрајкот во 2016 година, итна измена на Законот за судска служба со која поинаку ќе се определи позицијата ...
сите 137 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Македонија квалификациите за ЕВРО 2020 во групата Г ги заврши на третото место со освоени 14 бодови.Имавме четири победи, две ремија и четири порази. ...
сите 349 | | | веќе видена

Новиот формат на Дејвис купот дебитира неделава во Мадрид и тоа во организација на компанијата „Космос“ зад која стои фудбалерот на Барселона, Жерард Пике. На ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Коки се разведува по втор пат (ФОТО и ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: