Ова е најпосакуваниот фустан од колекцијата Giambattista Valli x H&M, во продажба од денес


Останато

Сите мерки се преземени и сите институции вклучени во случајот со ОХИС, вели министерот за животна средина Нуредини. Анализите од Штипскиот универзитет ...
сите 171 | | | веќе видена

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 133 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 160 | | | веќе видена

Во соседно Косово има реакции за идејата за „мини Шенген“. Косовскиот социолог и универзитетски професор Дадил Малоку побара од косовските власти албанскиот ...
сите 311 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 241 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е најпосакуваниот фустан од колекцијата Giambattista Valli x H&M, во продажба од денес

Од:
До кого (е-маил):
Порака: