Марио од Преспав одговара на прашања од фановите: „Врската со Тони е нераскинлива - ќе има интересни ситуации“


 Каков е односот помеѓу Марио и Тони во , како толку добро ја одглуми улогата на Марио и дали знае да готви во приватен живот – Васил Зафирчев одговара на ...
| | веќе видена | слични

Рецепционерката Јелена од Драчево е веројатно еден од омилените ликови од хумористичната серија „Преспав“. Четвртата сезона на големо се снима, а актерката ...
| | веќе видена | слични

 Каков е односот помеѓу Коста и Ула во , дали тој уште ќе трча по Јелена и дали ќе заврши со неа – Игор Ангелов во улога на Коста, одговара на прашања од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Надлежните треба да вршат контроли и ако постапките не се спроведени согласно со законот и елаборатот за заштита на животна средина, ако утврдат пропуст, да ...
сите 184 | | | веќе видена

Македонскиот шеф на државата Стево Пендаровски денеска ќе оствари средба со францускиот претседате Емануел Макрон во Елисејската плата во рамките на Парискиот ...
сите 675 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 90 | | | веќе видена

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 193 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена

Облачно со врнежи од дожд, пообилни во вечерните и ноќните часови. Ќе дува повремено засилен југоисточен ветер (со брзина и над 60 км/час), особено изразен ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марио од Преспав одговара на прашања од фановите: „Врската со Тони е нераскинлива - ќе има интересни ситуации“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: