Кајли Џенер е во врска со раперот Дрејк


 Кардашијан-Џенер кланот е најмоќниот во моментов, од секој можен аспект. Па, логично е да имаат голема помош во секојдневието. Но, кој би рекол дека нивните ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарот Тристан Топмпсон порано беше во врска со Клои Кардашијан, со која има и ќерка, но нивната љубовна романса е завршена откако двапати ја изневери. ...
| | веќе видена | слични

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан се појави на доделувањето на наградите „People's Choice“ и сите забележаа дека нејзината линија ја доведува до совршенство. ...
| | веќе видена | слични

Кланот Кардашијан-Џенер се икони на убавината и славата на социјалните мрежи , а најмладата Kајли Џенер e сопственичката на козметичкото царство вредно повеќе ...
| | веќе видена | слични

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан (35), се појавила на доделувањето на наградите „People's Choice“, а сите прво забележале дека линијата ја довела до ...
| | веќе видена | слични

Помина долго време откако членовите на семејството Кардашијан се сметаа само за реалити ѕвезди кои не добиваат покани за престижни настани. Не само што светот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ким Кардашијан Вест и нејзините сестри Клои и Кортни се појавија на црвениот тепих непосредно пред доделувањето награди People Choice Awards 2019 во Лос ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 152 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 399 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кајли Џенер е во врска со раперот Дрејк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: