Американаец полил мигрант со киселина поради паркинг место (ВИДЕО)


По нападот Вилалаз се здобил со изгореници од втор степен, а обвинителството се очекува да го казни неговиот напаѓач во наредните денови. Нападот дошол откако ...
| | веќе видена | слични

Познатиот руски историчар и професор Олег Соколов вчера во Санкт Петербург е уапсен за убиство откако во неговиот ранец биле пронајдени женски раце, јавува ...
| | веќе видена | слични
13 копии

Руски историчар призна дека ја убил својата љубовница, потврди неговиот адвокат, откако бил уапсен и во ранецот кој го носел со себе биле пронајдени женски ...
| | веќе видена | слични

Познатиот стручњак за Наполеон, кој беше почестен со францускиот медал „Легија на честа“, го признал убиството, откако бил пронајден со ранец во кој се наоѓале ...
| | веќе видена | слични

Полицијата во Санкт Петерсбург уапсни познати руски историчар под сомниение дека извршил убиство, откако беше пронајден во река со ранец во кој имало човечки ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холандскиот адвокат бил тешко ранет од огнено оружје во, како што се верува, таргетиран напад во германскиот град Гронау, каде живее, соопштиле денес ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Полицијата во Милвоки уапсила 61-годишен маж поради сомнение дека фрлил киселина во лицето на Махуд Виљалаз, американски граѓанин, и му рекол да се врати во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 122 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 684 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американаец полил мигрант со киселина поради паркинг место (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: