Емина Јаховиќ во љубовен триаголник: Во тајна врска со екс-кошаркарот Кутлај? ФОТО

Турските медиуми никако да прекинат да пишуваат за пејачката Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Серан, но овојпат наместо само за нив двајца, тие ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарот Тристан Топмпсон порано беше во врска со Клои Кардашијан, со која има и ќерка, но нивната љубовна романса е завршена откако двапати ја изневери. ...
| | веќе видена | слични

Последниве денови, турските медиуми беа презаситени од веста дека Садетин Саран минатата година ја напушти пејачката Емина Јаховиќ поради турската актерка ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Емина Јаховиќ проговори за емотивниот живот, па и трачевите дека раскинала со момчето Садетин Саран. – Никогаш не сум тужела никого, затоа што ...
| | веќе видена | слични

Емина Јаховиќ прозборела за емотивниот живот, како и за оговарањата околу раскинувањето со својот дечко Садетин Сарон.“Сите во еден момент неможат машко, но ...
| | веќе видена | слични

Усаин Болт со години го шокираше светот со својата брзина и леснотија со која победуваше на најважните светски трки. Спринтерот од Јамајка стана најбрзиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 154 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 399 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емина Јаховиќ во љубовен триаголник: Во тајна врска со екс-кошаркарот Кутлај? ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: