Новиот бутик на „Луј Витон“ - шопинг рај од кој не ви се заминува


Српската манекенка Јована Ѓорѓевиќ, која моментно живее во Италија заслужено ја вбројуваат помеѓу една од најубавите девојки кои потекнуваат од регионот.Јована ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Јована Ѓорѓевиќ од Нови Сад, во моментов живее во Италија и заслужено ја носи титулата една од најубавите Србинки. View this post on Instagram A ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Јована Џорџевиќ, која е родена во Нови Сад, моментално живее во Италија и заслужено ја носи титулата за една од најубавите Србинки. Јована на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 144 | | | веќе видена

Денеска, според УХМР, времето ќе биде претежно сончево, во утринските и претпладневните часови по одделни котлини со појава на магла. Најниската утринска ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новиот бутик на „Луј Витон“ - шопинг рај од кој не ви се заминува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: