Работничка на аеродром му дала порака на патник, па веднаш добила отказ: Кога видел што му порачала, веднаш ја пријавил


Работничка во обезбедувањето на њујоршкиот аеродром добила отказ бидејќи на еден патник му дала со рака напишана порака – “Грд си”. Инцидентот се случил во ...
| | веќе видена | слични

Кога на една жена во Кина и рекле дека не може да се качи во воз и со неа да внесе алкохол, таа се погрижила да не и пропадне пијалокот. Надзорните камери ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вредна виолина, стара 310 години, која британскиот музичар Стивен Морис ја заборавил во воз пред скоро две недели, му била вратена под неверојатни околности. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 208 | | | веќе видена

Исклучувањето на мерните станици, затворањето на Југохром каде 1200 луѓе останаа без работа и поставување на заменик министер за здравство нема да ги реши ...
сите 162 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Зоран Заев и Нина Ангеловска денеска го презентираа најголемиот буџет во историјата на државата. Власта во 2020 година планира да потроши 3.9 милијарди евра, ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Работничка на аеродром му дала порака на патник, па веднаш добила отказ: Кога видел што му порачала, веднаш ја пријавил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: