Адријана Лима разочарала со изборот на фустан: Сите се прашуваат како од жена со префинет вкус стана најлошо облечена дама

Таа има можност да избира со кој дизајнер сака да соработува, на располагање ѝ стојат огромен број креации, но сепак не престанува да прави модни прекршоци. ...
| | веќе видена | слични

Откако стана мајка, една од најубавите актерки во Холивуд ретко се појавува во јавноста и прави пауза од гламурот и црвениот тепих, а многумина велат дека ...
| | веќе видена | слични

Откако се омажи за Рајан Гослинг и доби ќерка, Ева Мендез ретко се појавува во јавност, а својата кариера засега ја стави во мирување. Неколкупати во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Можела да избере било каков друг фустан на светот, било кој дизајнер и било каков стилист, но таа избра – катастрофа, велат скоро сите критичари. Profimedia ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 803 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 119 | | | веќе видена

Пред да излета од патот автобусот нагло заврте кон лево и мислев дека сака да претекнува, но од прозорецот видов дека нема автомобил на десна страна, изјави ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Адријана Лима разочарала со изборот на фустан: Сите се прашуваат како од жена со префинет вкус стана најлошо облечена дама

Од:
До кого (е-маил):
Порака: