Играчите на Барселона му го свртеле грбот на Пешиќ


Tренерот на Риве Марсело Гаљардо ја отфрли можноста во декември да ја превземе Барселона, бидејќи како што кажа тој не добил никаква понуда. Пред само неколку ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона одигра реми без голови против Славија Прага на „Камп Ноу“ во Лигата на шампионите, претходно загуби во Ла Лига од Леванте и тоа беше повеќе од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скопскиот Апелациски суд го објави решението за пуштањето од притворот во Шутка на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева во домашен притвор. - ...
сите 305 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 150 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи денеска ги повика граѓаните кои ја користат апликацијата „МојДДВ“ да извршат проверка на податоците од трансакциската сметка заради ...
сите 67 | | | веќе видена

На самитот на Европската народна партија во Загреб се случи целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Не само што се ...
сите 93 | | | веќе видена

Најдобрите фудбалери ги завршија квалификациите на „историското“ трето место и веќе се фокусираат на новите настапи во Лигата на нации, иако до нив има уште ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Играчите на Барселона му го свртеле грбот на Пешиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: