(ВИДЕО) Неверојатно: Го спасиле коњот од сигурна смрт, а тој се вратил во пожарот да им помогне на останатите


На социјалните мрежи се шири видео од коњ кој спасен од пожарите што минатата недела се ширеа во околината на лос Анџелес, се врати назад во огнената стихија ...
| | веќе видена | слични

На Фејсбук страницата „Ѕид на сообраќајниот срам“ се појави фотографија како бел коњ прошетал на една од најфрекветните локации и автобуски станици во Скопје, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 120 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 385 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Неверојатно: Го спасиле коњот од сигурна смрт, а тој се вратил во пожарот да им помогне на останатите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: