Најдобрите 10 филма на „Нетфликс“ според критичарите


Една од најубавите светски глумици Скарлет Јохансон овие денови има полни раце работа околу промоцијата на нејзиниот најнов филм Marriage Story, кој премиерно ...
| | веќе видена | слични

Скарлет Јохансон добива бурни критики за нејзиниот најнов филм Marriage Story, кој премиерно ќе се прикаже на 6 декември на Нетфликс. Tаа глуми актерка која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бараме надлежните да излезат на прес конференција и да одговорат на сите прашања по вчерашниот инцидент во кругот на поранешната фабрика ОХИС кога истекоа ...
сите 165 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 168 | | | веќе видена

Владата предводена од СДСМ во континуитет покажува и докажува дека вистински се грижи за сите граѓани. Уште една потврда за тоа е последното покачување на ...
сите 227 | | | веќе видена

Иса Мустафа истакна дека ова биле „маневри на Србија за наметнување обврски на Европската унија за нормализирање на односите со Косово и признавање на ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобрите 10 филма на „Нетфликс“ според критичарите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: