Трајчевски: Во ГТЦ посетителите би имале можност почесто да ја посетуваат и да уживаат во зелената градина доколку би имало кафуле

Трајчевски: Во ГТЦ посетителите би имале можност почесто да ја посетуваат и да уживаат во зелената градина доколку би имало кафуле Постоењето на кафуле на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Заменикот министер за здравство д-р Илир Хасани во денешното гостување во 24 анализа потенцираше дека се увоени сите предлози кои биле предложени од Комисијата ...
сите 471 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната 13-та владина седница ги информираше членовите на Владата дека го прифатил барањето на вицепремиерот за борба против ...
сите 244 | | | веќе видена

Кина денес соопшти дека нејзините експериментални вакцини за заштита од вирусот Ковид-19 не покажале никаква негативна реакција, пренесувa „Анадолија“.„Досега ...
сите 105 | | | веќе видена

Болничките капацитети забрзано се исполнуваат. Се преполнија некои болници. Нема слободни болнички кревети во повеќе инфективни одделенија во државата, во ...
сите 140 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 124 | | | веќе видена

Занаетчиските комори на Скопје, Штип, Куманово и Битола за проекти за развој и унапредување на занаетчиството денеска добија грантови од Министерството за ...
сите 224 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трајчевски: Во ГТЦ посетителите би имале можност почесто да ја посетуваат и да уживаат во зелената градина доколку би имало кафуле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: