Во Охрид се одржува НАТО конференција за сајбер безбедност


Останато

Ситуацијата во „ОХИС“ под контрола - нема загадување на воздухот - по три дена од инцидентот министеорт за животна средина Насер Нуредини излезе во јавноста – ...
сите 185 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Охрид се одржува НАТО конференција за сајбер безбедност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: