Познат музичар во воз заборавил виолина вредна 320.000 долари: Набргу добил порака на Твитер (ВИДЕО)


Вредна виолина, стара 310 години, која британскиот музичар Стивен Морис ја заборавил во воз пред скоро две недели, му била вратена под неверојатни околности. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 455 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познат музичар во воз заборавил виолина вредна 320.000 долари: Набргу добил порака на Твитер (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: