ВНИМАНИЕ: Маестрален крадец пустоши низ Карпош!- ако имате ваква брава веднаш сменете ја

Технички софистициран крадец пустоши низ станови во скопската општина Карпош. Во изминатите два месеца мета му биле повеќе од 30 станови. Влегувал и си ...
| | веќе видена | слични

Шеесет и седумгодишниот Љубиша Пајиќ веќе 5 години поминува низ вистинска голгота. Тој може да остане без покрив над главата. Купил стан во 2014 година, го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 455 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВНИМАНИЕ: Маестрален крадец пустоши низ Карпош!- ако имате ваква брава веднаш сменете ја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: