(ВИДЕО) ОК ВМРО-ДПМНЕ Прилеп – Стојаноски : СДСМ ги понижува дури и своите членови и активисти

Власта на СДСМ конечно го покажа вистинското лице дури и кон своите поддржувачи. Во пресрет на изборната кампања за парламентарните избори во април идната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Рускиот амбасадор во Вашингтон, кој беше вратен во неговата земја на консултации во март, денеска отпатува во САД, во согласност со неодамнешниот договор меѓу ...
сите 410 | | | веќе видена

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 532 | | | веќе видена

СДСМ, Заев, Филипче и функционерите на СДСМ кога веќе не можат да ги излажат граѓаните, пробуваат на своите членови да им стават розови очила. Венко Филипче ...
сите 217 | | | веќе видена

Италија има моќен почеток на Европското првенство, а најголем виновник за тоа е Роберто Манчини кој создаде тим во фантастичен дух, Азурите делуваат како ...
сите 111 | | | веќе видена

Дојде во Гостивар, нервозно ме нападна, ме навредуваше се посрамоти и си отиде. Министерот кој потпиша македонски пасоши на балкански нарко босови, а нема за ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) ОК ВМРО-ДПМНЕ Прилеп – Стојаноски : СДСМ ги понижува дури и своите членови и активисти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: