Ќе нема вода на ул.Стево Филиповиќ 2

2 копии
5 копии

На ден 01.11.2019г, поради уличен дефект Ф-80мм на 3-та зона Припор, прекинато водоснабдување ќе имаат дел од корисниците од населба Припор од 16:00ч до ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Киро Здравев, претседателот на Судскиот совет, смета дека Законот за употреба на јазиците би бил неприменлив во правосудниот систем, односно дека не може да се ...
сите 324 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче не нуди одговори на клучните прашања и лиферува лаги со цел да го прикрие според нашите сомнежи очигледниот криминал со ...
сите 120 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 177 | | | веќе видена

Имате големи амбиции но повеќето работи зависат од влијанието на една личност. Немојте да бидете наметливи, некој ќе ви префрли за тоа. Слободните можно е да ...
сите 102 | | | веќе видена

И кандидатката на ВМРО-ДПМНЕ на претседателските избори Гордана Сиљановска посочи дека за финансирањето на нејзината кампања одговорен бил генералниот секретар ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе нема вода на ул.Стево Филиповиќ 2

Од:
До кого (е-маил):
Порака: