Дел од Општина Аеродром денеска без вода

2 копии
4 копии

Од „ЕВН Македонија“ информираат дека се планирани технички зафати во електросистемот во град Скопје и без електрична енергија ќе останат делови на Кисела Вода, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Без електрична енергија утре во одреден период од денот ќе останат жителите на делови од општините Кисела Вода, Карпош, Сопиште и Ѓорче Петров, информираат од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Трет ден по ред паѓа вредноста на акциите на британската фармацевтска компанија „AстраЗенека“ поради сомненијата во ефикасноста на нејзината вакцина против ...
сите 258 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, оствари редовна работна средба со Шефот на Делегацијата на ЕУ во земјата, амбасадорот, Дејвид Гир.Предмет на ...
сите 435 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 142 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дел од Општина Аеродром денеска без вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: