Паркинг место за милион долари


Хонгконг поради повеќемесечните насилни протести се соочува со можна рецесија, но тоа спречи еден тамошен претприемач за паркинг место да плати речиси милион ...
| | веќе видена | слични

Паркинг местото се наоѓа на петтиот највисок облакодер во Хонгконг, а на пример, за таа сума на пари може да се купи помал стан во најелитната населба во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 229 | | | веќе видена

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, на синоќешното гостување на ТВ Сител изјави дека неговата партија преговара со пратеници од владината ...
сите 186 | | | веќе видена

Помеѓу 100 и 200 членови на Националната гарда кои ја обезбедуваа инаугурацијата на претседателот на САД, Џо Бајден, се позитивни на коронавирус, изјави ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Паркинг место за милион долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: