Дневен хороскоп за 25.10.2019: Близнаците се под стрес, Рибите имаат поголема контрола

 Како да се справите полесно со случувањата во текот на денешниот ден? На кое поле да посветите повеќе внимание и на што да ја насочите енергијата? Дневниот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Првиот ден од претпоследниот месец за годинава ни пристигна – што може да очекувате од него? Дали ќе биде среќен старт на поле работа, во љубовта или ќе ви ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен (21.03 – 20.04) Само разумните одлуки носат поволни решенија. Дисциплинирано ги извршувате обврските. Не ви е тешко да работите, но тешко ја поднесувате ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Имате големи амбиции но повеќето работи зависат од влијанието на една личност. Немојте да бидете наметливи, некој ќе ви префрли за тоа. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Сончево и потопло време со мала до умерена облачност е прогнозата на УХМР за денеска. Максималната температура од 16 степени треба да биде измерена во ...
сите 213 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 25.10.2019: Близнаците се под стрес, Рибите имаат поголема контрола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: