Хороскопски знаци кои се шампиони во нервирање на другите!

2 копии
3 копии

Можете да се надевате на убави вести кога станува збор за работата. Ќе почувствувате големо олеснување. Во љубовта многу сте и посветени на саканата личност, ...
| | веќе видена | слични

 Дали љубовта ќе ви се насмевне токму во претпоследниот месец од оваа година? Ноември на некој ќе му донесе прекин на врската, а на многу од знаците и нови ...
| | веќе видена | слични

 Како најдобро да се справите со предизвиците на кои ќе наидете, на кое поле е најдобро да се повлечете, а на кое да се истакнете? Што открива хороскопот за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Интервјуто на македонскиот премиер Зоран Заев за бугарската агенција БГНЕС може да е игра на политичката сцена, смета шефот на бугарскиот тим на историчари, ...
сите 348 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 811 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 410 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 151 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знаци кои се шампиони во нервирање на другите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: