Приведени три лица за напад врз такси возач во Кичево

2 копии
4 копии
5 копии
повеќе

Останато

Со усвојувањето на Законот за попис и потпишувањето на Указот од страна на Претседателот на државата, создадени се сите нормативни услови за спроведување на ...
сите 466 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 171 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Иванка Василевска, во вечерашното издание на дебатната емисија „Јади Бурек“ на ТВ Сонце зборуваше за историските прашања во однос ...
сите 177 | | | веќе видена

Прелиминарните резултати споделени од израелски ХМО Макаби покажуваат дека само 20 лица од 128.000 кои ги примиле обете дози на вакцината на „Фајзер“ биле ...
сите 508 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведени три лица за напад врз такси возач во Кичево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: