6 карактерни црти на жените Скорпии

Драгица Зенделовска е научен соработник на Институтот за претклиничка и клиничка фармакологија со токсикологија на Медицинскиот факултет во Скопје. Нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена во Хрватска како бомба одекна веста дека озлогласениот убиец на три лица Срѓан Млаѓан, кој веќе 21 година се наоѓа зад решетки, се ожени. ...
| | веќе видена | слични

 Се будите наутро и првото нешто на коешто помислувате се многуте обврски што ве чекаат. Да ги посетите родителите и да им однесете лекови, да ги земете ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“. Министерот ...
сите 159 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Сончево и потопло време со мала до умерена облачност е прогнозата на УХМР за денеска. Максималната температура од 16 степени треба да биде измерена во ...
сите 213 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

6 карактерни црти на жените Скорпии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: