ВМРО-ДПМНЕ: Не постои човек кој не се чувствува непријатно кога го гледа Зоран Заев како лаже

2 копии

Заев е срам за Македонија. Не постои граѓанин кој не се чувствува непријатно кога го гледа Зоран Заев како лаже, ја потценува и манипулира јавноста. Не постои ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Зоран Заев и СДСМ нанесоа вистинска штета во земјоделието. Слабиот откуп и ниските откупни цени се главниот проблем, поради кој земјоделците се на раб на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Пцостите, навредите, некултурата и спуштањето на нивото на политичка комуникација се најдобар доказ дека Зоран Заев го губи тлото под нозете и заминува во ...
| | веќе видена | слични

Очајот и нервозата на Заев веќе не може ни самиот да ги скрие. Тој е свесен за својот пораз на престојните избори. Затоа навредува и уште повеќе лаже. Зоран ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Радмила Шеќеринска треба да одговори дали и какви подароци добивала од обвинетиот Борјан Јовановски во случајот „Рекет“, се наведува во реакцијата на ВМРО – ...
| | веќе видена | слични

Дали знае каде завршила Луј Витон торбата и парите во неа ? Дали знае каде завршувале скапите брошеви и други подароци кои ги купувал Боки 13? Зошто молчела за ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните се иселуваат, немаат пари и не знаат што да прават, затоа што парите наместо кај граѓаните завршија кај криминалците во Луј Витон ташни. Наместо за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Кривичниот суд, Иван Џолев, за „ Фокус “ вели дека тој не побарал од обвинителството да ја повлече жалбата за притворот на Сашо Мијалков. ...
сите 562 | | | веќе видена

Вакцина против Ковид-19 примиле 1677 здравствени работници, информираа за МИА од Министерството за здравство. Имунизацијата се одвива во модуларната болница ...
сите 382 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска повторно ја повика опозицијата да учествува во пописот и рече дека оваа статистичка операција е преважна. Од пописот, според него, ...
сите 294 | | | веќе видена

Еклатантно кршење на поделба на власта, оценува адвокатката Сузана Јошевска Анастасовска за постапувањето на институциите при бегството на Сашо Мијалков, ...
сите 299 | | | веќе видена

Сашо Мијалков ниту ги следел комуникациите, ниту ги слушал нелегално прислушуваните разговори во неговата канцеларија во УБК, вели адвокатот Миле Петровски во ...
сите 111 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе ја поддржи иницијативата на коалицијата Алијанса на албанците - Алтернатива за интерпелација на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Не постои човек кој не се чувствува непријатно кога го гледа Зоран Заев како лаже

Од:
До кого (е-маил):
Порака: